3D vizualizace

Pokud chcete získat jasnou představu, jak bude daný kus nábytku vypadat ve vašem interiéru, využijte možnost 3D vizualizace interiéru. Zakreslíme vybrané zboží přímo do vaší kuchyně, obývacího pokoje, ložnice či předsíně. Tuto službu vám poskytujeme k vašemu nábytku zdarma.

Konzultace

V naší stolařské dílně jsme se vydali cestou inovace a umožňujeme našim klientům zakoukat se do svých interiérů pomocí 3D návrhů.

Každý projekt začíná osobní konzultací, během které nasloucháme potřebám a představám zákazníků. Chceme pochopit styl, vkus a specifika prostoru, do kterého máme realizovat interier. Tato fáze je klíčová pro přesné pochopení vašich očekávání.

Tvorba 3D návrhů

Tento inovativní přístup nám umožňuje vytvořit virtuální modely, které přesně zrcadlí to, jak bude nový nábytek zapadat a oživovat daný prostor. Zákazník dostává možnost vidět každý detail, barvu, a texturu ve virtuálním prostoru, což mu umožňuje rozhodnout se s jistotou.

Od návrhu po realizaci

Jakmile jsou 3D návrhy schváleny, přichází na řadu skutečná magie. Naše stolařská dílna se pustí do výroby nábytku, který byl představen v digitálním světě. Zároveň se věnujeme nejen vizuální stránce, ale také kvalitě a funkčnosti. Každý kousek je pečlivě vyroben s ohledem na individuální specifika projektu.

Rychlý kontakt

Josef Maňák - 737 866 015

zaměření, návrhy, komunikace se zákazníky

Ivo Bureš - 777 920 329

výroba, montáž u zákazníka

strytet@gmail.com

Hradišťská 83, 686 03 Staré Město

5 + 3 =

© 2023 Strytet. Výroba nábytku na míru.
Tvorba webových stránek: Webové a reklamní studio Artika